Kalendarium spotkań na 2021 rok


Zarząd Oddziału Poznańskiego Polskiego Towarzystwa Tatrzańskiego serdecznie zaprasza na spotkania w roku 2021.

Kalendarium obejmuje wydarzenia organizowane przez PTT, inicjatywy indywidualne członków PTT oraz wydarzenia organizowane przez inne Stowarzyszenia, w których biorą udział członkowie PTT:

Kalendarz naszych spotkań (od września 2021):

15 IX - godz. 18 - Robinsonada (WZAP) - Otwarcie wystawy pokonkursowej i wręczenie nagród 15 września 2021 r. w PBG Gallery Skalar Office Center w Poznaniu (zaproszenie od naszego członka PTT, prezesa WZAPU-u Antoniego Ruta).

19 IX - godz. 5.00 - Pielgrzymka, rajd z Kicina do Dąbrówki Kościelnej. Zbiórka na Wzgórzu kościelnym o godz.4.50 (wymarsz z Kościoła p.w. Św. Józefa w Kicinie o godz.5.05; powrót ok. godz.18.

2 X - godz.11.00 - Rajd w Wielkopolskim Parku Narodowym. Zbiórka na Osowej Górze (parking) w Mosinie Pożegowo.

17 X - Rajd wokół dwóch jezior Stęszewskich. Zbiórka na pętli autobusowej w Tucznie o godz. 10.00.

23 X - godz. 9.00 - Święto Gór na Nizinach - Dom Św. Józefa, ul. Kościelna 2, Kicin. W programie: rajd, poczęstunek, prelekcja, wystawy prac fotogr., ”koncert” (muzyka, śpiew).

2 XI - Modlitewno - wspomnieniowe spotkanie przy Skałce (Głazie Taterników), godz.16.

13 XI - Szlak Niepodległości - Rajd Szlakiem Niepodległości i Szlakiem im. Polskiego Towarzystwa Tatrzańskiego po drodze z Krzyżem Papieskim. Zbiórka przy Kościele Św. Józefa w Kicinie o godz. 9.00.

16 XII - Dzień Taternika- Wzgórze Św. Wojciecha w Poznaniu. Godz. 15.00- Msza Św., po Mszy Św. przejście na Cmentarz Zasłużonych Wielkopolan pod „Skałkę”, powrót na salę przykościelną (poczęstunek, „OPŁATEK”, przyjacielskie rozmowy, muzyka, śpiew).

Będziemy informować na bieżąco o organizowanych spotkaniach. Na swoje wyprawy, wycieczki zapraszają również inne Oddziały PTT (Informacja w internecie na stronie głównej PTT).

Kontakt z prezesem e-mail: ptt_poznan@vp.pl tel. kom. 606653358.

Wszelkie dodatkowe informacje będziemy w zależności od potrzeb zamieszczać na niniejszej stronie internetowej.Z tatrzańskim pozdrowieniem

Leszek Lesiczka